Designerskie dodatki do mieszkania

Chcesz nadać swojemu mieszkaniu wyjątkowego charakteru? Marzysz o aranżacji, która zmieni zwyczajne wnętrze w pomieszczenie o indywidualnym charakterze? Wystarczy kilka niestandardowych dodatków, a Twoje mieszkanie może się całkowicie odmienić.

Co to jest design?

Design to nic innego jak niestandardowe spojrzenie na całkiem zwyczajne przedmioty. Czasem wyjątkowy wieszak na ubrania czy oryginalny zegar ścienny może sprawić, że dane wnętrze nabierze zupełnie nowego charakteru.

Wyjątkowe dodatki można wykonać samemu bądź pokusić się o ich zakup. Warto przy tym zwrócić uwagę na to, że ceny proponowane przez niektóre firmy designerskie są wręcz zastraszające, nie zmienia to jednak faktu, że są w stanie zaczarować właściwie każde wnętrze... 

Gdzie szukać dodatków?

Jeśli szukasz dodatków, które nadadzą Twojemu mieszkaniu prawdziwego uroku, zajrzyj np. na stronę internetową producenta Alessi, który w swojej ofercie posiada niesamowite przedmioty, łączące światowej klasy wzornictwo z najlepszymi rozwiązaniami technologicznymi. Jest to zasługa wyjątkowych projektantów (posiadających własne firmy designerskie), którzy współpracują z tą marką. Należy do nich m.in. Hanne Berzant – założycielka firmy by NORD, która tworzy przedmioty idealnie pasujące do skandynawskich klimatów, mowa o wyjątkowych dodatkach, które podkreślają surowy klimat Skandynawii, a jednocześnie pomagają w nim przetrwać. Swoim klientom proponuje m.in. pościele, koce, poduszki czy ręcznie robione świeczniki. Kolejnym wartym uwagi producentem designerskich dodatków do mieszkań jest fińska firma Magisso, której specjalnością jest tworzenie przedmiotów, które nie tylko wyglądają niesamowicie, ale też są bardzo praktyczne – ułatwiają życie szczególnie podczas pracy w kuchni. Każdy przedmiot, który znajduje się w ofercie firmy jest inny, przez co tym bardziej wyjątkowy.

designerski młynek do kawy 

Wnętrze odmienione

Jeśli urządzasz mieszkanie lub szukasz sposobu na odświeżenie swojego wnętrza, to zakup choćby jednego designerskiego przedmiotu może sprawić, że dane pomieszczeniu całkowicie się zmieni, a Ty będziesz się w nim dobrze czuć.


Newsletter